• به انجمن خوش آمدید!
آیا می دانید ؟

خوش آمدید، دوست گرامی اگر اولین بار است وارد انجمن شده اید لطفا ابتدا با استفاده از گزینه ثبت نام در سایت عضو شوید در غیر اینصورت وارد شوید.

قوانين انجمن

لطفا براي مشاهده قوانين انجمن اينجارا کليک کنيد

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 4 پست ] 

نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 14 آبان ماه 1393 20:34 
آفلاين
نماد کاربر
مدیر کل
مدیر کل
امتياز: 82642
ساکن: تهران
تشکر کرده: 1419 بار
تشکر شده: 2133 بار
آخرین بازدید: 22 مهر ماه 1398 23:38
MMMMMMMMM

عضويت  / ورود

نقل قول:
به اطلاع كليه فارغ التحصیلان رشته مهندسی بهداشت محيط مي رساند با عنايت خداوند و پيگيري هاي مستمر انجام شده در وزارت نيرو و شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از 3 سال گذشته تا كنون با همكاري دفاتر ذيربط در حوزه معاونت منابع انساني، رشته مهندسي بهداشت محيط به نيازهاي استخدامي اين شركت پيوست.
گفتني است با توجه به اينكه رشته بهداشت محيط در بين رشته هاي مرتبط داراي بيشترين تعداد واحدهاي درسي در زمينه آب و فاضلاب مي باشد، در آگهي استخدامي كه در نظر است در آبان ماه سال جاري برگزار گردد در ستون نيازهاي استخدامي تحت عنوان كارشناس بهره برداري از تاسيسات و تجهيزات آب و فاضلاب،‌ كارشناس طراحي تاسيسات و تجهيزات آب و فاضلاب ،‌ كارشناس كنترل كيفي آب و محيط زيست رشته مهندسي بهداشت محيط در كنار رشته هاي مهندس عمران، مهندسي محيط زيست، مهندسي مكانيك،‌ هيدرولوژي،‌ مهندسي منابع آب و مديريت منابع آب و ...  لحاظ گرديده است.
انجمن علمی بهداشت محیط ایران از معاونت محترم نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و همه افرادی که در زمینه تحقق این امر تلاش نموده اند صمیمانه تقدير نموده و برای آنها آرزوی توفیق روز افزون دارد.
آخرین آگهی استخدام وزارت نیرو (نیاز به 6 کارشناس بهداشت محیط در تهران)

سلام، ضمن احترام و تشکر دکتر مختاری عزیز باید عرض کنم که سال 76 هم که من فارغ التحصیل شدم وزارت نیرو بهداشت محیط میگرفت و توی ردیف های استخدامی وزارت نیرو رشته بهداشت محیط وجود داشت خیلی از دوستان هم استخدام شدند و الان پست های کلیدی دارند به نظر من این موضوع جدید نیست.انتظار فعالیت بیشتر از انجمن در موضوعات صنفی هست. الان هم که بحث انجمن صنفی داغ است. :39: :39:

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

عضويت  / ورود
که آسودگی ما عدم ماست

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب naderloo تشکر کننده ها: 0

تگ هارشته بهداشت محيط,نيازهاي استخدامي,شركت آب و فاضلاب,استخدام
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 14 آبان ماه 1393 21:06 
آفلاين
نماد کاربر
حرفه ای
حرفه ای
تا رتبه بعدی: 38.3%
امتياز: 8058
ساکن: نقده
تشکر کرده: 57 بار
تشکر شده: 75 بار
آخرین بازدید: 26 آبان ماه 1396 20:45
MM

جناب ندرلو بنظرتون ما میتوانیم با بقیه رقابت کنیم
مثلا برا شیمی چی بخونیم بهتر
ایا خانیران کافی هست؟

صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب suldoz تشکر کننده ها: 0

نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 15 آبان ماه 1393 10:38 
آفلاين
نماد کاربر
جدید
جدید
تا رتبه بعدی: 26%
امتياز: 427
ساکن: کرج
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 21 بار
آخرین بازدید: 7 فروردين ماه 1397 12:41

naderloo نوشته است:

عضويت  / ورود

نقل قول:
به اطلاع كليه فارغ التحصیلان رشته مهندسی بهداشت محيط مي رساند با عنايت خداوند و پيگيري هاي مستمر انجام شده در وزارت نيرو و شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از 3 سال گذشته تا كنون با همكاري دفاتر ذيربط در حوزه معاونت منابع انساني، رشته مهندسي بهداشت محيط به نيازهاي استخدامي اين شركت پيوست.
گفتني است با توجه به اينكه رشته بهداشت محيط در بين رشته هاي مرتبط داراي بيشترين تعداد واحدهاي درسي در زمينه آب و فاضلاب مي باشد، در آگهي استخدامي كه در نظر است در آبان ماه سال جاري برگزار گردد در ستون نيازهاي استخدامي تحت عنوان كارشناس بهره برداري از تاسيسات و تجهيزات آب و فاضلاب،‌ كارشناس طراحي تاسيسات و تجهيزات آب و فاضلاب ،‌ كارشناس كنترل كيفي آب و محيط زيست رشته مهندسي بهداشت محيط در كنار رشته هاي مهندس عمران، مهندسي محيط زيست، مهندسي مكانيك،‌ هيدرولوژي،‌ مهندسي منابع آب و مديريت منابع آب و ...  لحاظ گرديده است.
انجمن علمی بهداشت محیط ایران از معاونت محترم نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و همه افرادی که در زمینه تحقق این امر تلاش نموده اند صمیمانه تقدير نموده و برای آنها آرزوی توفیق روز افزون دارد.

سلام، ضمن احترام و تشکر دکتر مختاری عزیز باید عرض کنم که سال 76 هم که من فارغ التحصیل شدم وزارت نیرو بهداشت محیط میگرفت و توی ردیف های استخدامی وزارت نیرو رشته بهداشت محیط وجود داشت خیلی از دوستان هم استخدام شدند و الان پست های کلیدی دارند به نظر من این موضوع جدید نیست.انتظار فعالیت بیشتر از انجمن در موضوعات صنفی هست. الان هم که بحث انجمن صنفی داغ است. :39: :39:

ضمن عرض سلام خدمت اقای نادر لو مدیریت محترم سایت موژ
فرمایش شما صحیح است سابق هم شرکت ابفا استخدامی بهداشت محیط داشت منتهی منحصر به حوزه ازمایشگاه بود که در ردیف کارشناس شیمی و میکروبیولوژی جذب صورت می گرفت و لی خدا رو شکر در حال حاضر ( ظاهرا اون طوری که شنیدم با تلاشهای اقای دکتر ایزانلو که بنده متاسفانه افتخار اشناییشون رو نداشتم ) این قضیه به پستهای کارشناس طراحی و همچنین  کارشناس بهره برداری  اشاعه پیدا کرده است که  جایی بسی خوشحالی و تبریک است .اتفاقی که در طول این چهل و خورده ای  ساله توسط این همه اساتید و پرفسورهای مدعی دانشکده بهداشت دانشگاه تهران صورت نگرفت.و ظاهرا آقایان سعی کردند به همان حق مشاوره ای که آن هم برای عنوانشان به آنها پرداخت می شد. قناعت کردند. آن هم در شرایطی که این رشته بنیان و سرمنشا شرکت اب و فاضلاب بوده است. خوب هرچی بود از ماکه گذشت ولی خوب امیداوارم شاهد حضور  پر رنگ بهداشت محیطیها در این ازمون و سپس در پستهای مدیریتی و مهندسی اب و فاضلاب کشور باشیم.:21: آجرلو

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب jafarajorlou تشکر کننده ها:

suldoz (15 آبان ماه 1393 14:19)

نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 15 آبان ماه 1393 14:20 
آفلاين
نماد کاربر
حرفه ای
حرفه ای
تا رتبه بعدی: 38.3%
امتياز: 8058
ساکن: نقده
تشکر کرده: 57 بار
تشکر شده: 75 بار
آخرین بازدید: 26 آبان ماه 1396 20:45
MM

jafarajorlou نوشته است:
naderloo نوشته است:

عضويت  / ورود

نقل قول:

ضمن عرض سلام خدمت اقای نادر لو مدیریت محترم سایت موژ
فرمایش شما صحیح است سابق هم شرکت ابفا استخدامی بهداشت محیط داشت منتهی منحصر به حوزه ازمایشگاه بود که در ردیف کارشناس شیمی و میکروبیولوژی جذب صورت می گرفت و لی خدا رو شکر در حال حاضر ( ظاهرا اون طوری که شنیدم با تلاشهای اقای دکتر ایزانلو که بنده متاسفانه افتخار اشناییشون رو نداشتم ) این قضیه به پستهای کارشناس طراحی و همچنین  کارشناس بهره برداری  اشاعه پیدا کرده است که  جایی بسی خوشحالی و تبریک است .اتفاقی که در طول این چهل و خورده ای  ساله توسط این همه اساتید و پرفسورهای مدعی دانشکده بهداشت دانشگاه تهران صورت نگرفت.و ظاهرا آقایان سعی کردند به همان حق مشاوره ای که آن هم برای عنوانشان به آنها پرداخت می شد. قناعت کردند. آن هم در شرایطی که این رشته بنیان و سرمنشا شرکت اب و فاضلاب بوده است. خوب هرچی بود از ماکه گذشت ولی خوب امیداوارم شاهد حضور  پر رنگ بهداشت محیطیها در این ازمون و سپس در پستهای مدیریتی و مهندسی اب و فاضلاب کشور باشیم.:21: آجرلو

:53:

صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب suldoz تشکر کننده ها:

mjsadeh (17 آبان ماه 1393 23:16)

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث
 [ 4 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

تاپیک های مشابه   پاسخ ها   بازديدها   نويسنده 
وضعیت نامناسب مناطق نگهداری پسماند در بهارستان
in اخبار بهداشت محیط
0 1337 توسط mjsadeh